Herkesin sahip olduğu değerli bir hikaye vardır

Hayaller gerçekleri tamamen değiştirmese de, eğer büker, kırar belki zaman zaman. İnsanın, ailesinin yaptığı işi farklı bir boyuta taşıması da böyle. Ailesi'nin yerleşmiş ve kökleşmiş şirketinden farklı bir maceraya atlaması rahatını kaçıracaktı. Ama tutkuları olana hiçbir şey ağır gelmezdi. Gelmedi de. Her zaman insanların sıcak gülümseme ve kahkahalarına daha yakından şahit olma arzusuydu her şeyi başlatan. Önce Almanya Berlin'de SRH Üniversitesi'nde uluslar arası işletme ve ekonomi bölümünü bitirip ülkeye döndü. Sonra reel piyasayı deneyimlemek adına önemli şirketlerde çalışmalar yürüttü. Ve konsere çıkmaya hazır olduğunu hissettiği anda kendi şarkısına başladı. Ses getiren lezzet böyle doğacaktı. Hayatın mekanikleşmesinden, insan nüfusunun artmasına rağmen azalan insan ilişkilerinden ve menfaatin güveni zedelediği bir çağda müziğe sığındık. Müziğin insanlara uyumu, farklı seslere tahammülü, zararsızca kin ve nefreti boşaltabilmeyi, yanındaki arkadaşına güvenip uyum sağlayarak birlikte renkli bir ritim yaratabilmeyi öğrettiğini aklımızdan çıkarmaksızın bunu restourantımıza yaymak isteyerek çalışmaya giriştik. Çalışanlarımıza emeklerinin karşılığının yanında güven ve kendilerini ifade edebilme hakkı da vermeliydik. Ses getiren bir lezzet yaratmak, sesleri kısmayıp, onları yerli yerince kullanmakla mümkündü. Böyle yaptık. Müzik tarihine farklılıklarıyla damga vuran insanları idol edinerek çizdik rotamızı. Menülerimizde onların farklılıklarını lezzetlere taşıdık. Düşündük ki, farklılıkların yemeklerinde lezzete dönüştüğünü fark eden insanlar, daha tahammüllü olabilirler ve mutluluk için umut taşıyabilirlerdi. Fakat bu noktada, farklılıklarıyla ses getiren lezzetlerin maddi karşılıklarının makul olmasına, buna karşın verilen hizmetin de sınırları zorlamasına çaba göstermeyi kendimize kural edindik. Biz en iyi hizmeti en uygun fiyatla verdikçe ses getireceğiz!

%100 Dana Eti

Tam anlamıyla kusursuza gitmek için taze ve tamamen dana eti ürünlerimizle kollarımızı sıvadık. Ülkemizde üretilip, sağlık kontrolleri uzman veterinerler tarafından yapılan danalarımızın en lezzetli bölümlerini köftelerimiz için ayırıyoruz. Bu durum biraz maliyetli olsa da lezzetimizi kusursuz edince her şeyi unutuyoruz. İnanın mutluluk bütün hesapları bozuyor. Aklımız fikrimiz müziğin afiyete dönüştüğü yerde!

Taze Ekmek

Her günün tadı da ekmeği de farklı... Burger Sound'ta her sabah yeniden ve özenle hazırladığımız taze ekmeklerin çıtır çıtır ve mis gibi kokmasından daha iştah açıcı ne olabilir? Ustalarımızın kendi elleriyle, kendi fırınımızda sabahın ilk ışıklarıyla çıkan ekmeklerimizle tamız!

Kömür Ateşi

Lezzete giden yol ateşten geçiyordu. Geçiştiremezdik. Pişirme türünün doğrudan insanların gülen yüzlerine, parlayan gözlerine yansıdığını biliyor ve tüm etlerimizi odun ateşinde, %100 dana etinin besin değerini koruyarak pişiriyor, afiyete göz kırpıyoruz. Biliyoruz ki, her pişim, her kıvılcım farklı bir öykü yazar lezzete. Canlı ve değişken dinamikleri vardır ateşin ve fırının.... Dozunu bilmek ve tam dengede tutmak yeter bazen, bazen de an be an kontrol etmek, bir dakika ateşi harlarken kalan dakikalarda ateşi orta seviyeye indirmen gerekebilir. İşin sırrı ateş ve etle aynı nabzı hissetmektir. Aynı müzikle uyumla dans etmek gibi...

Organik

Her şey kendisi gibi olunca güzel ve leziz! Burgerde de böyle. Makyaj değil ,içtenlikti güzelliği yaratan. Baş döndüren, tekrar ve yine anımsanan, hiç unutulmayan lezzete, en hızlı yoldan, olması gerektiği gibi ulaşıyoruz. Makyajla değil, içtenlikle... Lezzetin doğal yoluyuz kısacası. Kullandığımız hiçbir üründe kimyasal kullanmıyor, o mis gibi lezzet tanelerimizin yanında bu tip şeylerin adını bile anmıyoruz. Böyle hatalar lezzeti esir düşürür sizden başkasına. Asla tahammül edemeyiz. Şöyle ifade etsek daha iyi, lezzette taviz vermiyoruz!

Ev Yapımı Sos

Rakipsizliğin sırrı nedir? Sadece sende olan lezzet sırlarıdır şüphesiz. Soslarımızı en doğal ürünlerle en katkısız şekilde üretirken kendi göz kararımızla, misafirlerimizin ortak kararına ulaştık. Lezzette kendi standardımızı yarattık.

Katkısız ve Doğal

Lafı da lezzeti de uzun yollardan getirmeye gerek yok. En güzel müzik de, zararsız zaaflar da katkısız oluşlarıyla vazgeçilmez değiller mi? Sade bir güzelliğin, sade bir ses tınısının yarattığı ahengin peşindeyiz.Hazırladığımız bütün lezzet klasiklerini en doğal ürünlerle yapıyor, hiç bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Bu sayede de lezzete en yakın teması sağlıyoruz. Lezzete yakınlaştıkça rakipsizleşiyor, güzelleşiyor. Sadece Burger, Sadece Lezzet, Öyleyse Burger Sound!

Ses Getiren Konsept

Mimari bedellerinin ve metrekare bedellerinin kesinleşmesinin ardından şubenin konumu Antalya dışında ise bir ön sözleşme ile franchise bedelinin bir kısmı alınarak ortaklık başlamış sayılır. Tespit edilir ve istenilen lokasyonda pazar araştırmasına girişilir. Bütün bunların ardından Merkez ile imzalanan Franchise anlaşmasını takiben, dekorasyon ve inşaat uygulama sözleşmesi imzalanarak son aşamaya gelinir.